SaydılBam’dan Yeni Akustik Albüm: Kafamızın Tadı Yok

Yeni yıla hızlı bir başlangıç yaparak giren SaydılBam, kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkılık “Kafamızın Tadı Yok” isimli yeni bir akustik albüm yayınladı.

Davul-gitar’da Ali Avcıoğlu, vokal-gitar’da Yavuz Magu‘dan oluşan SaydılBam, bugüne kadar 6 albüm ve bir çok tekli çalışmasını dinleyicisine sundu.

Albümler:

-Gider Ayak (2016)

-Hiçbir Yerden Hiçbir Yere (2018)

-Yanımızda Olur Musun (2018)

-Toz Duman (2019)

-Derin İçte (2019 Single)

-Kafamızın Tadı Yok (2020)

1 Ocak tarihinde yayınlanan “Kafamızın Tadı Yok” isimli 10 şarkılık albüm, 2 akustik gitar ve bir vokal şeklinde akustik formatta kaydedildi. Grubun daha önceki çalışmalarında Ali Avcıoğlu‘nu davulda duyan dinleyici, bu kez onu bu albümde gitar çalarken dinleyecek.

Şarkıların söz ve besteleri SaydılBam‘a ait olup aranje, kayıt, mix ve mastering çalışmaları Ali Avcıoğlu prodüktörlüğünde “SaydılBam Home Stüdyosu“nda yaklaşık 2 ay gibi bir sürede tamamlanmış ve dinleyici ile buluşmuştur.

SaydılBam’dan Mesaj: “Her ne kadar “Kafamızın Tadı Yok” desek de yaptığımız işi severek ve ona gönül vererek yaptığımızdan dolayı içimize sinen bir albüm oldu. Kendini rahatlıkla anlatabilen samimi, içten, hem bizden hem sizden meydana gelen bir albüm sürecini daha tamamladığımıza inanıyoruz. Bir sonraki albümde tekrar görüşmek ümidiyle. Herkese keyifli dinlemeler…

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Deli Gömleği’nin Veda Şarkısı: “Hoşçakal”

Bu sene 25. yılını kutlayan ve 1999’dan bu yana Türkçe rock dünyasında kendine özgü karakterini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: