Rockistasyonu.com’dan Yılbaşı Hediyesi!

Çanakkale Rock istasyonu” adı altında 20 Ekim 2010 tarihinde Türk Rock müzisyenlerine ve gruplarına destek olmak amacı ile yayın hayatına başlayan Rockistasyonu.com, 2014 yılında hayata geçirdiği web sitesiyle birlikte Rockistasyonu.com adı altında yayın hayatına devam etme kararı aldı. 2010 yılından günümüze kadar klip ve albüm haberlerini, canlı performansları, konser haberlerini, sevilen Rock müzisyenleri ve gruplarıyla gerçekleştirdiği röportajları, kendine has programı “Rocken” ile Rock müzisyenlerinin ve gruplarının bilinmeyen yönlerini Rock müzik severlerle buluşturmaya 7 yıldır hız kesmeden devam ediyor. 

Yılbaşı yaklaşırken Rockistasyonu.com olarak, yılbaşına özel iki takipçimize Rockistasyonu.com logolu bardak hediye ediyoruz.

IMG 20171224 134834 489 - Rockistasyonu.com'dan Yılbaşı Hediyesi!

Rockistasyonu.com logolu bardak kazanmak için yapmanız gerekenler ve detaylı bilgi için @rockistasyonu instagram hesabını ziyaret edebilir ya da buraya tıklayarak ilgili gönderiye gidebilirsiniz.

Çekiliş sonucunu görmek için buraya tıklayın.

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com/link

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’ın “Alev Alev”ine “Teoman” Yorumu!

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç‘ın sevilen şarkılarının bambaşka yorumlarla buluşacağı “Coverbank” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: