Rockistasyonu.com Yenilendi!

Merhaba sevgili rocker dostlar ve değerli Rockistasyonu.com takipçileri.

Bildiğiniz gibi bir süredir aynı temayı kullanıyorduk, bu temamız mobilde olsun, masaüstünde olsun kullanışlı ve görsel açıdan hoştu fakat uzun süredir düşündüğümüz yeni tema arayışlarımızı dün itibariyle sonlandırarak yeni temamızı aktif ettik. Yeni temamız önceki temamıza göre yine hem mobilde hem de masaüstünde daha işlevsel, kullanışlı ve şık bir görünüme sahip. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz ve bundan sonrada devam edeceğiz.

6 yıllık yolculuğumuzda her zaman daha iyisini yapmaya, üstüne koyarak devam etmeye çalışıyoruz ve bu doğrultuda bir adım daha atarak temamızı güncelledik, umarız sizlerde beğenmişsinizdir. Hazır yeri gelmişken 6 yıldır bizi takip eden, bize destek olan herkese tekrardan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yeni temamız hayırlı olsun, sizlerde bizlere sitemizi düzenli olarak takip ederek, sosyal medya hesaplarımızdan etkileşimde bulunarak ve haberlerimizi paylaşarak destek olmaya devam edebilirsiniz, takipte kalın, hoşçakalın! \m/

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com

Diğer Haberler

Deli Gömleği’nin Veda Şarkısı: “Hoşçakal”

Bu sene 25. yılını kutlayan ve 1999’dan bu yana Türkçe rock dünyasında kendine özgü karakterini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: