Rock Müziğin Yeni Yüzü: Gamze Lim Rockmania

Uzun yıllar birbirinden farklı çalışmalara imza atan Gamze Lim, ‘Gamze Lim Rockmania‘ adını verdiği ilk profesyonel albümüyle, Şubat ayında dijital plarformlarda yerini aldı.

İstanbul’un önde gelen müzik stüdyolarında birbirinden değerli 40 kişilik müzik ekibinin emeği ile 3 seneye yakın bir sürede, tüm enstrümanlar canlı kaydedilerek hazırlanan albüm; Rock, Pop-Rock, Country, Rock’n Roll ve Orient-Rock tarzlarında farklı soundlar barındıran 14 şarkı‘dan oluşuyor.

unnamed 2 300x300 - Rock Müziğin Yeni Yüzü: Gamze Lim Rockmania

Gamze Lim, albümdeki ‘Yağmur‘ ve ‘Duy‘ isimli şarkılarını yakın arkadaşı Kanadalı model Melita Sekgwa ile, ‘İyi Günler Sevgilim‘ şarkısını da albümde 9 şarkıda düzenlemesi olan Burak Saltan ile seslendirdi.

Prodüktörlüğünü Galip Kayıhan‘ın üstlendiği albümde Gamze Lim‘in, söz yazarı ve besteci kimliği ile 6 şarkıda imzası bulunuyor.

‘Gamze Lim Rockmania’ albümünün ilk video klibi ‘Uçurtma’ şarkısına…

Klibin yönetmen koltuğunda, ulusal ve uluslararası pek çok projede çalışmış ve ismini duyurmuş Tarkan Özel oturuyor.

Klip 15 kişilik ekiple İstanbul GreenBox Stüdyosu Hayra Alamet Medya’da çekildi ve 15 saat süren stüdyo çekimleri yaklaşık iki ay süren bir çalışma sonucunda tamamlandı.

Albümü aşağıda yer alan dijital platformlardan temin edebilirsiniz:

Deezer - Rock Müziğin Yeni Yüzü: Gamze Lim Rockmania  iTunes - Rock Müziğin Yeni Yüzü: Gamze Lim Rockmania  Fizy - Rock Müziğin Yeni Yüzü: Gamze Lim Rockmania  Türk Telekom Müzik - Rock Müziğin Yeni Yüzü: Gamze Lim Rockmania

Gamze Lim‘i aşağıda yer alan sosyal medya adresleri’nden takip edebilirsiniz:

Facebook - Rock Müziğin Yeni Yüzü: Gamze Lim Rockmania  Twitter - Rock Müziğin Yeni Yüzü: Gamze Lim Rockmania  nstagram - Rock Müziğin Yeni Yüzü: Gamze Lim Rockmania

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Aysberg’den Yeni Single: “Özgür Yaşa”

Aysberg “Özgür Yaşa” adını verdikleri yeni şarkılarını tüm dijital platformlarda yayınladı. Söz, müziği ve düzenlemesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir