Rock İstasyonu 9. Yılını Geride Bırakmaya Hazırlanıyor!

2010 yılından beri Rock dünyasından Haberler, Konser Duyuruları, Röportajlar, Köşe Yazıları ve farklı projeleriyle Rock Müziğin Doğru Adresi olan oluşumumuz, 9. yılını geride bırakmaya hazırlanıyor.

Uzun bir aradan sonra konser davetiyesi çekilişiyle, geçtiğimiz günlerde ülkemizin başarılı ve sevilen metal gruplarından Murder King‘in IF Performance Hall Beşiktaş konserine 5 takipçisini arkadaşlarıyla birlikte göndermemizin ardından, yeni yaşımızda konser davetiyesi vermeyi sürekli hale getirmeyi planlıyoruz.

Bunun yanında yine belirli aralıklarla yapılacak çekilişlerle takipçilerimizi küçük sürprizler bekliyor olacak. Hatta bu anlamda ilk sürprizimizi 11 Ekim Cuma günü duyurmayı düşünmekteyiz.

Yeni albüm yayınlayan, kıyıda köşede keşfedilmeyi bekleyen Rock müzisyenlerimiz ve gruplarımız ile Röportajlar, köşe yazıları; her bölüm farklı bir Rock müzisyenini konuk ettiğimiz ROCKEN‘ı devam ettirmek, katıldığımız konser ve festivallerden izlenimlerimizi, albüm incelemelerini Rock müzik severlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Kısacasııı siz değerli takipçilerimizden ve destekçilerimizden aldığımız güçle, çizgimizi bozmadan, Rock Müziğin Doğru Adresi Olmaya devam edeceğiz.

Bizi Takip Etmeye Devam Edin!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: