Anasayfa » Haberler » Diğer » Rock İstasyonu 9. Yılını Geride Bırakmaya Hazırlanıyor!

Rock İstasyonu 9. Yılını Geride Bırakmaya Hazırlanıyor!

2010 yılından beri Rock dünyasından Haberler, Konser Duyuruları, Röportajlar, Köşe Yazıları ve farklı projeleriyle Rock Müziğin Doğru Adresi olan oluşumumuz, 9. yılını geride bırakmaya hazırlanıyor.

Uzun bir aradan sonra konser davetiyesi çekilişiyle, geçtiğimiz günlerde ülkemizin başarılı ve sevilen metal gruplarından Murder King‘in IF Performance Hall Beşiktaş konserine 5 takipçisini arkadaşlarıyla birlikte göndermemizin ardından, yeni yaşımızda konser davetiyesi vermeyi sürekli hale getirmeyi planlıyoruz.

Bunun yanında yine belirli aralıklarla yapılacak çekilişlerle takipçilerimizi küçük sürprizler bekliyor olacak. Hatta bu anlamda ilk sürprizimizi 11 Ekim Cuma günü duyurmayı düşünmekteyiz.

Yeni albüm yayınlayan, kıyıda köşede keşfedilmeyi bekleyen Rock müzisyenlerimiz ve gruplarımız ile Röportajlar, köşe yazıları; her bölüm farklı bir Rock müzisyenini konuk ettiğimiz ROCKEN‘ı devam ettirmek, katıldığımız konser ve festivallerden izlenimlerimizi, albüm incelemelerini Rock müzik severlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Kısacasııı siz değerli takipçilerimizden ve destekçilerimizden aldığımız güçle, çizgimizi bozmadan, Rock Müziğin Doğru Adresi Olmaya devam edeceğiz.

Bizi Takip Etmeye Devam Edin!

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com'da Kurucu ve Yönetici

Diğer Haberler

Murder King İlk Akustik Projesinin İlk Single Çalışmasını Yayınladı!

Mart ayında “Fiyasko” adlı ikinci stüdyo albümünü yayınlayan ve dinleyiciden tam not alan Murder King, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir