Rock İstasyonu 9 Yaşında!

2010 Ekim ayında yayın hayatına başlayan Rock İstasyonu doğum gününü kutluyor.

İlk olarak “Çanakkale Rock istasyonu” adı altında 20 Ekim 2010 tarihinde yayın hayatına başlayan, “Türk Rock Müzisyenlerine ve Gruplarına destek olmak” öncelikli hedefi olan platformumuz kurulduğu günden bugüne; Rock Müzik Haberlerini, Canlı Performansları, Konserleri, Sevilen Rock Müzisyenleri ve Gruplarıyla Sayısız Röportajı, “ROCKEN” programıyla Müzisyenlerin Bilinmeyen Yönlerini takipçileriyle ve Rock müzik severler ile buluşturdu.

2014 yılında hayata geçirdiği web sitesiyle birlikte yoluna ‘Rockistasyonu.com‘ olarak devam etme kararı aldı.

2010 senesinde kurduğum Rock İstasyonu’nu kurarken bir iki şarkı paylaşır, gönül eğlendiririm diyordum ama şu 9 sene içerisinde gerçekten tahmin edemeyeceğimiz noktaya geldiğimizi ve güzel işlere imza attığımızı düşünüyorum. Her zaman söylediğim gibi her şeyden de önemlisi gönül verdiğim bu müzik türü ve Rock İstasyonu sayesinde iyi dostlar biriktirdim ve hepsi ikinci ailem oldu. Nefes aldığımız sürece de çizgimizi bozmadan Rock müzik adına burada güzel işlere imza atmaya devam edeceğimize inanıyorum. Buradan bu süreçte Rock İstasyonu’nun bugünlere ulaşmasında en ufak dahi katkısı olan eski çalışma arkadaşlarıma, şuanki ekibimize, bize desteklerini esirgemeyen müzisyen ve gruplarımıza, menajerlere, tüm dostlarımıza ve takipçilerimize sonsuz teşekkür ediyor, bize desteklerinin devam etmesini temenni ediyorum”

Tamer Uz

Rockistasyonu.com Kurucu

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Pr. ve Tasarım Ajansı Kurucu

Diğer Haberler

Pera Yeni Albümü “İçimdeki Şeytan”ın İlk Klibini Yayınladı: Her Gece Öldüm

Son dönemin başarılı rock gruplarından Pera, ilerleyen günlerde yayınlanacak olan yeni albümleri “İçimdeki Şeytan“ın ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir