Rock İstasyonu 7 Yaşında!

2010 Ekim ayında yayın hayatına başlayan Rock İstasyonu doğum gününü kutluyor.

İlk olarak “Çanakkale Rock istasyonu” adı altında 20 Ekim 2010 tarihinde yayın hayatına başlayan, o günden bugüne; Klip ve Albüm Haberler’ini, Canlı Performans‘ları , Konser Duyuruları ve Paylaşımları’nı, Sevilen Rock Müzisyenleri ve Gruplarıyla Sayısız Röportaj’ı, Kendine özel ‘ROCKEN‘ adında yayınladığı programla Müzisyenlerin Bilinmeyen Yönlerini, EN‘lerini takipçileriyle ve Rock Müzik severler ile buluşturmaya devam eden, Türk Rock Müzisyenlerine ve Gruplarına destek olmak‘ öncelikli hedefi olan platformumuz, 2014 yılında hayata geçirdiği web sitesiyle birlikte yoluna ‘Rockistasyonu.com‘ olarak devam etme kararı aldı.

Rock İstasyonu’nun kurucusu Tamer Uz, bu özel gün ile ilgili duygu ve düşüncelerini şöyle ifade ediyor;

2010 senesinde kurduğum Rockistasyonu’nu kurarken bir iki şarkı paylaşır, gönül eğlendiririm diyordum ama şu 7 sene içerisinde gerçekten tahmin edemeyeceğimiz noktaya geldiğimizi ve güzel işlere imza attığımızı düşünüyorum, Her zaman söylediğim gibi herşeyden de önemlisi gönül verdiğim bu müzik türü ve Rockistasyonu sayesinde iyi dostlar biriktirdim ve hepsi ikinci ailem oldu.Nefes aldığımız sürece de çizgimizi bozmadan Rock müzik adına burada güzel işlere imza atmaya devam edeceğimize inancım tam.Buradan bu zamana kadar bize desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza ve takipçilerimize sonsuz teşekkür ediyor, bize desteklerinin devam etmesini temenni ediyorum

Peki Rock İstasyonu Yeni yaşında neler yapacak?

Her bölüm farklı bir Rock müzisyenini konuk ettiğimiz programımız ROCKEN 11.Bölümüyle ve yer yerinden oynayacak konukları ile devam edecek!

Yeni Albüm yayınlayan, kıyıda köşede keşfedilmeyi bekleyen Rock müzisyenlerimiz ve gruplarımız ile Röportajlar hız kesmeyecek!

Katıldığımız konser ve festivallerden izlenimlerimiz, Albüm incelemeleri deneyimli yazarlarımızın elinden yine siz değerli Rock müzik severler ile buluşacak!

Yanı sıra sosyal medya hesaplarımzda düzenleyeceğimiz yarışmalarla konser davetiyeleri vermeye devam edeceğiz! 

Yine belirli aralıklar ile yapacağımız çekiliş veya yarışmalar ile takipçilerimize çeşitli hediyeler vereceğiz!

Buradan öncelikle Rockistasyonu.com ekibinde canla başla çalışan Editörlerimize, Köşe yazarlarımıza, 7.yaşımızı kutlayan; tebrik mesajlarını bizlere ileten tüm müzisyenlerimize, gruplarımıza, yakın dostlarımıza, en önemlisi siz değerli takipçilerimize teşekkür ediyor, desteklerinin ve takiplerinin devamını dileyerek 7.yaşımıza özel hazırlamış olduğumuz video klibimiz ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: