Rock İstasyonu 12 Yaşında!

2010 Ekim ayında yayın hayatına başlayan Rock İstasyonu doğum gününü kutluyor.

Rockistasyonu.com, ilk olarak “Çanakkale Rock istasyonu” adı altında 20 Ekim 2010 tarihinde yayın hayatına başladı.

Türk Rock müzisyenlerine ve gruplarına destek olmak” öncelikli hedefi olan platformumuz, 2014 yılında hayata geçirdiği web sitesi ile birlikte yoluna ‘Rockistasyonu.com‘ olarak devam etme kararı aldı.

Rockistasyonu.com uzun süredir planlarında olduğu radyo yayınını “Radyo Rockistasyonu” adıyla 2018 Şubat ayında hayata geçirdi.

Büyük bir heyecanla hayata geçirilen Radyo Rockistasyonu’nun yayın hayatı; dinleyiciler, müzisyen ve gruplar tarafından yeterli desteği görmemesi, özel hayatımızdaki işlerimizin yoğunluğu ve Rock İstasyonu ile ilgili daha ciddi projeleri hayata geçirme düşüncemizle 2018 Nisan ayında son buldu.

Rockistasyonu.com kurulduğu günden bugüne; yeni klip ve yeni albüm haberlerini, canlı performansları, konser duyuruları ve paylaşımlarını, sevilen rock müzisyenleri ve gruplarıyla sayısız röportajı, kendine özel “ROCKEN” adında yayınladığı program ile müzisyenlerin bilinmeyen yönlerini ve EN‘lerini takipçileriyle ve rock müzik severler ile buluşturmaya devam ediyor.

Rock Istasyonu Tamer Uz 1024x576 - Rock İstasyonu 12 Yaşında!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sera Savaş’la “Gündüz Aşık Olmak”

Sera Savaş, albümün dördüncü şarkısıyla bizleri duygusal bir yolculuğa ve yüzleşmeye sürüklüyor.   Garaj Müzik etiketli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: