Rock Camiası da Ekrem İmamoğlu İçin Tek Yürek Oldu!

YSK‘nın büyük tartışmalara yol açarak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini iptal etmesinin ardından, Ekrem İmamoğlu‘na sosyal medya’da bir çok sanatçıdan destek geldiği gibi, rock camiasından da büyük destek var.

Türk Rock müziğinin önde gelen ve sevilen gruplarından DUMAN, GezginFest kapsamında 23 Haziran‘da Van‘da gerçekleşecek konserlerini, ekipçe İstanbul’da kalarak oy verebilmek için başka bir tarihe taşıyacaklarını duyurdu.

Yine Türk Rock müziğinin önde gelen ve sevilen gruplarından Mor ve Ötesi, 23 Haziran‘da Hatay BtFest konserini, İstanbul’da olmalarını gerektiren olumlu hava koşulları sebebiyle 30 Haziran‘a ertelediklerini belirtti.

Bu tarz konser ertelemelerinin yanı sıra, farklı rock sanatçıları ve gruplardan da #HerşeyGüzelOlacak hastagiyle Ekrem İmamoğlu‘na destek geliyor.

Son dönemin en çok konser veren ve sevilen gruplarından Necati ve Saykolar, “Dur Bak Dinle Geç” adlı ilk albümlerinin çıkış şarkısı “Fırtına“yı İmamoğlu‘nun görüntülerinden oluşan bir video’ya uyarlayarak paylaştı.

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Hayko Cepkin de bu zincire dahil olan isimlerden birisi…

23 Haziran‘a kadar bu yönde konser ertelemeleriyle birlikte, sayın Ekrem İmamoğlu‘na destek zincirinin artacağını düşünüyoruz ve biz de Rockistasyonu.com olarak diyoruz ki; “Her şey çok güzel olacak“…

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Can Bonomo’dan Yeni Şarkı ve Klip: Dağ

Alternatif rock müziğin sevilen ve üretken isimlerinden Can Bonomo, “Dağ” adlı yeni şarkısını klibiyle birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: