Radyo Rockistasyonu

‘Lokomotif’ Seferlere Devam Ediyor – 2.Bölüm

Radyo Rockistasyonu‘nun ‘Lokomotif‘ adlı programı ikinci bölümüyle dinleyiciyle buluştu. Rock dünyasında haftanın önemli gelişmeleri, haberleri Tamer Uz ve Yılmaz Tokatlı’nın yorumlarıyla mercek altına alındı. Lokomotif programının ikinci bölümünü aşağıdan dinleyebilirsiniz. ‘Lokomotif‘ Cumartesi günleri saat 21:00‘da Radyo Rockistasyonu‘nda hız kesmeden devam edecek!

Devam »

‘Lokomotif’ Seferlere Başladı – 1.Bölüm

Kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan Radyo Rockistasyonu‘nun ‘Lokomotif‘ adlı yeni programı ilk bölümüyle dinleyiciyle buluştu. Rock dünyasında haftanın önemli gelişmeleri, haberleri Tamer Uz ve Yılmaz Tokatlı’nın yorumlarıyla mercek altına alındı. Lokomotif programının ilk bölümünü aşağıdan dinleyebilirsiniz. ‘Lokomotif‘ Her Cumartesi saat 21:00‘da Radyo Rockistasyonu‘nda hız kesmeden devam edecek!

Devam »

istasy10 Programının İlk Konuğu Aytek Akçakaya Oldu!

Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan Radyo Rockistasyonu‘nun ‘istasy10‘ adlı programının ilk bölüm konuğu Aytek Akçakaya oldu. Başarılı ve sevilen gitarist (gitar koçu) Aytek Akçakaya, dinleyicilere kısa bir süre önce katıldığı Barlas Erinç grubu, Barabesk ve Gitar Koçu ile ilgili projelerinden bahsetti. Ayrıca söz konusu programda Aytek Akçakaya‘nın seçmiş olduğu 10 şarkı‘ya …

Devam »
error: