Pusula’nın Yeni Teklisi “Rüya” Yayında!

Pusula‘nın yeni single çalışması “Rüya” tüm dijital platformlarda yayında.

Mehmet Ali Akın‘ın solistlik yaptığı davul’da Özgür Şirin, bas gitar’da Mustafa Ülke, gitar ve vokal’de Yunus Emre Tokmak, gitar ve vokal’de Selim Korkmaz‘ın bulunduğu Muğla grubu Pusula 2017 yılında bağımsız olarak yayınladıkları “Gel” isimli 4 şarkılık EPnin ardından Kırk Sekiz Müzik Yapım ile anlaşarak yeni single çalışması olan “Rüya“yı 1 Haziran’da dijital platformlarda yayınladı.

Söz, müzik ve düzenlemesi Yunus Emre Tokmak‘a ait olan parça kimi zaman gördüğümüz çoğunlukla da unuttuğumuz bazen hiç uyanmak istemediğimiz düşlerden yola çıkılarak yazıldı. Pop-Rock soundu ile birlikte elektronik müziğe de göz kırpan parçanın prodüktörlüğü grubun kendisi tarafından üstlenildi.

Bodrum Zeus Müzik Stüdyosu’nda kaydedilen parçanın mix ve masteringi Aras Kutay tarafından tamamlandı. Görsel tasarımları da grubun kendisine ait olan parçanın klibi Onur Medya yapımcılığında Emre Özsoy tarafından çekildi. Şarkının klibi ise aynı gün Avrupa Müzik‘ın Youtube kanalı olan Müzik Play‘de yayınlandı.

Kırk Sekiz Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan “Rüya” ile birlikte Pusula yeni çalışmaları ve sahne performanslarına hız kesmeden devam etmektedir.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: