Pınar Günay İkinci Tekli Çalışmasını Yayınladı: Sarhoş

Pınar Günay Senden Sonra” adlı ilk tekli çalışmasının ardından ikinci teklisi “Sarhoş”u dinleyicinin beğenisine sundu.

İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde piyano ve çello eğitiminin ardından Y.T.Ü. Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Şan Bölümü’nü bitiren, yine üniversite döneminde Cats in Practice ve Padma isimli gruplarıyla Kemancı, VooDoo, Pulp gibi mekanlarda ve çeşitli festival ve konserlerde sahne alan Pınar Günay, ses eğitmenliğine ve 2000’lerde Türk rock müziğine damgasını vuran ve başarıyla kariyerini sürdüren Aslı Gökyokuş’un vokalistliğine uzun yıllardır devam ederken ikinci tekli çalışması “Sarhoş”u dinleyiciyle buluşturdu.

“Sarhoş”un söz ve müziği Pınar Günay tarafından 2002’de yazıldı. Düzenlemesi ve gitarları Can Alper, bas gitarı Volkan Konya, mix, mastering ve davulları Arıkan Sırakaya imzasını taşıyan parça Meriç Memikoğlu tarafından Stüdyo Arı’da kaydedildi.

Stüdyo Arı etiketiyle yayınlanacak “Sarhoş”un klibi ise “Production 451 (yönetmen, Garo Vram Babayan; kurgu, Deniz Köylü) tarafından çekildi.

Apple Music, Spotify ve diğer tüm dijital platformlarda yayınlanacak şarkının kapak fotoğrafı ise Gökhan Büyükkara imzasını taşıyor. Sanatçı ikinci tekli çalışması “Sarhoş”un ardından albüm çalışmalarına hız verecek.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: