Pınar Azizoğlu’ndan Yeni Tekli: “Kır Kalbimi”

İlk single’ı “Anka”yı 2021 Ağustos ayında yayınlayan Türk Rock Müziği’nin yeni nesil güçlü kadın vokali Pınar Azizoğlu, “Hiç” isimli 2. single’ından sonra, son çalışmaları “Soy Kalbini Şeytanlarından”, “Nasıl Bi’ Şey Bu?” ve “Kötüyüz Artık!” ile devam ederek diskografisini cesur bir şekilde taçlandırdı.

Daha ilk çalışmalarıyla dikkat çekmeyi başaran sanatçı, kariyerinin en iyi ve en güçlü şarkılarını arka arkaya yayınlamaya devam ediyor.

Sanatçı, son dönemin ilgi çeken ve farklı tarzıyla birlikte şarkı sözü yazarlığını birleştirerek, ses getirmekte oldukça kararlı bir çizgide ilerliyor.

Kır Kalbimi” 2023’e veda ederken tam da kış aylarının melankolisine uygun bir seyirde ve sanatçının sesini daha da güçlü ve ön planda duyabileceğimiz bir ustalıkla işlendiğini daha ilk saniyelerinde bile kanıtlıyor.

Sanatçının yeni single’ında da sound oldukça kuvvetli, yanı sıra sözler ve müzik sanatçının kariyerinde, melankolinin de bünyesinde güçlü bir yere sahip olduğunu ve bunu sunmakta yine oldukça rahat ve cüretkar olduğunu gösteriyor.

Sanatçı, sözleri ve müziği yine kendisine ait olan 6. teklisi “Kır Kalbimi” isimli çalışmasını 22 Aralık 2023’te dinleyicileriyle buluşturdu.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: