Pera’da Yol Ayrımı!

Son dönemin en üretken ve başarılı rock gruplarından Pera, karşılıklı alınan kararlar neticesinde Kaya Sevinç ile olan profesyonel sahne hayatlarını sonlandırdıklarını açıkladı.

Pera‘nın sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada; “Karşılıklı alınan kararlar neticesinde Kaya Sevinç ile olan profesyonel sahne hayatımıza son vermiş bulunmaktayız. Kaya bundan sonraki süreçte yine her zaman olduğu gibi Pera’nın önemli bir parçası olmaya devam edecek, varlığı ve fikirleriyle her zaman yanımızda olacaktır. Bu zamana kadar bizlere kattığı her şey için hepinizin huzurunda ona sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Kardeşliğimiz, dostluğumuz her zaman baki kalacaktır. Bu durumun ömür boyu birlikte yaşanacak güzel günlere ilerleyeceğini ve sizlerin de bunlara şahitlik edeceğini tüm sevenlerimizle paylaşmak isteriz. Seni seviyoruz bro.” ifadelerine yer verildi.

Kaya Sevinç, 2010 yılından bu yana grubun elektro gitaristliğini üstlenmekle birlikte, Pera şarkılarının ve albümlerinin prodüktörlüğünü de üstleniyordu.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: