Pak Bahadur Yeni Klibi ‘Zevk Alır Gibi’yi Yayınladı!

Pak Bahadur ikinci klibi “Zevk Alır Gibi“yi müzikseverlerin beğenisine sundu.

Egemen Vural yönetmenliğinde çekilen ikinci klibi “Zevk Alır Gibi” geçtiğimiz günlerde henüz yayına girmiş olan Pak Bahadur’a single çalışmalarında Koner Memili, Korel Memili, Cihangir Aslan, Büşra Erçin, Ozan Doğan Ariz (Edis, Climb, Işın Karaca), Arda Algan (Pilli Bebek), Mesut Uçar (Serdar Ateşer), Mert Şenses gibi müzisyenler eşlik etmiş/etmektedir.

Pak Bahadur; 2008’den bu yana Direc-t, Candan Tezel (110), Aseton, Barlas Erinç, Sonra gibi çeşitli grup ve sanatçılara davulda eşlik etmiş olan Hazar Aytan’ın solo projesidir.

26 Haziran’da ilk  teklisi “Bi Sorun Var“ı tüm majör dijital platformlarda yayınlayan sanatçı, yayınlanan ilk klibini, üçüncü teklisi olan “Çünkü Neden Olmasın?” isimli şarkısına Egemen Vural yönetmenliğinde çekmiştir.

Ağırlıklı olarak Türkçe rock/post rock/soft rock türlerinde çalışmalar yapan Pak Bahadur, single/albüm/klip çalışmalarını ara vermeden sürdürmektedir.

Sanatçının geçmiş ve gelecek çalışmalarını sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz. 

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Pr. ve Tasarım Ajansı Kurucu

Diğer Haberler

Nejat Yavaşoğulları’ndan Karantina Günlerine Özel: Okaliptus

Türk Rock müziğinin en köklü gruplarından Bulutsuzluk Özlemi‘nin solisti Nejat Yavaşoğulları, karantina günlerinde söz ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir