Padme’den Yeni Albüm: IBAN TR75 0006 2000 7170 0006 6006 13

Punk Rock/Skate Punk gruplarından Padme, 10 şarkı’dan oluşan ‘IBAN TR75 0006 2000 7170 0006 6006 13‘ isimli albümünü dinleyiciyle buluşturdu.

Mevzu Records etiketiyle yayınlanan albüm diğer release’lere göre çok daha hızlı ve daha akılda kalıcı melodilerden oluşuyor.

Daha oturmuş ve daha melodik bir sounda sahip albüm; yaşamın ucuzluğu ama hayatın pahalılığı, savaş ve şiddet unsurları karşıtlığı, faşist ve kapitalist düzenin hepimizin üzerine iz düşümü, hep beraberken her şeyin geliştirilebileceği gibi temalardan oluşuyor.

Kişisel, sosyal ve politik meseleler “E şimdi ne olacak?” sorusu bolca sorularak, duygusal ve sinirli bir şekilde, pozitif sound’ını kaybetmeden, daha çok satirik ve ironik bir üslüpla ele alınıyor.

Albümden ‘Son Birkaç Şey‘e içlerinde bulundukları Parazit Kolektif tarafından,  ‘We Don’t Care (About You)‘ adlı şarkıya ise de yine Mutlu Oral yönetmenliğinde Loom Handcrafts tarafından klipler çekildi.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Aysberg’den Yeni Single: “Özgür Yaşa”

Aysberg “Özgür Yaşa” adını verdikleri yeni şarkılarını tüm dijital platformlarda yayınladı. Söz, müziği ve düzenlemesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir