Özgür Aydın’dan “Küçük Tatlı Anlar”a Dikkat Çeken Bir Albüm: “Perfect Small Times”

Özgür Aydın sekizinci albümü “Perfect Small Times”ı, tüm albümlerinde olduğu gibi yine On Air Music Co. markasıyla yayımladı.

Blues-Rock tarzındaki enstrümantal albümde bass gitarda, son dört albümün kayıtlarında da bulunan Cüneyt Özyurt yer alıyor.

Özgür Aydın albüm ile ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor:

“Büyük anların peşinden koşmak zamanla küçük tatlı anları azaltır.

Modern çağdaki an çeşitliliği ve bolluğu, tercih kabiliyetimizi hırpalarken diğer yandan tarihten günümüze aktarılmış yaşama sevincimiz bozguna uğramış gibi görünüyor. Yaşamlarında makro boyutta beklentiler ve hüsranlar ikilemine sıkışmış modern toplum insanı yaşama sevincini yitirmekle kalmayıp hayal etme refleksini de kaybetme riskiyle karşı karşıya kalmış gibi görünüyor.

Bu olumsuzlukların sebeplerini araştırmak elbette ki akademik çevrelerin konusu. Ancak bireylerin kendi üzerine düşen sorumlulukları tekrar gözden geçirmesi ve bu konuda yaşamlarındaki temel farkındalığı harekete geçirmesi büyük bir fark yaratacaktır.

Hayatlarımızda daha önce de olduğu gibi küçük tatlı anların farkına varmak ve değerini bilmek, hayal etme gücümüzü ve daha güzeli yaşama umudumuzu yeniden yeşertecektir                                                                                                    

Bu düşünceler ile hazırlanan ve müzisyenin sekizinci albümü olan “Perfect Small Times”, küçük tatlı anları betimleyen beş yeni ve daha önceki albümlerinde de bu konsepte göre bestelenmiş yedi eski şarkının remaster versiyonlarından oluşmaktadır.

Albümün kayıt, mix, mastering ve düzenleme işlemleri Özgür Aydın tarafından Supernova Music Lab / Antalyada yapıldı.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: