OnAir Sahne’den Müzisyenlere Ücretsiz Mix-Mastering Eğitimi

OnAir Sahne, karantina günlerini değerli fırsatlara dönüştürüyor. Dünya olarak evlerimize kapandığımız şu günlerde ses mühendisi Hasan Azze tarafından müzisyenlere ücretsiz mix-mastering eğitimleri veriliyor.  OnAir Sahne, üretmeye, gelişmeye devam diyor. 

Bu süreçte “daha çok müzik” anlayışı ile yayınladığı kayıtlara hız veren ve birbirinden özgün müzisyenin şarkılarını dinleyicileri ile buluşturan OnAir Sahne, yakın zamanda IG TV üzerinden #EvdeKal Akustik serisine başlamıştı. Akustik seri devam ederken karantina günlerinde yeni bir oluşuma daha imza atıyor: Mix ve mastering alanında online eğitimler.

Okulların kapanması sonrası başlayan online eğitim fikrinden yola çıkarak gerçekleştirilen bu aktivitenin dersleri platformda başından beri yer alan müzisyen ve aynı zamanda ses mühendisi olan Hasan Azze tarafından veriliyor.

Hasan Azze halihazırda kendi müzik çalışmaları dışında müzisyenlere her türlü kayıt, mix, mastering, ses tasarımı, final mix, dublaj ve aranje gibi hizmetler veren Art N Craft Creative (Instagram: @artncraftcreative)’i yönetiyor.

İyi dersler.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’dan Yeni Şarkı: “Kötü Adam”

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç “Kötü Adam” adlı yeni şarkısını dinleyiciyle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: