OnAir Music Bu Kez Kadıköy Moda Kitap’ta Buluştu!

Alternatif müzikseverler ve bağımsız müzisyenleri bir araya getirerek, iyi müzik için çalışan OnAir Music, yıl boyu müziklerini haberleriyle destekleyen basın dostları ve sektörün mutfağında yer alanlar ile yeniden buluştu.

13 Ağustos Pazar günü Kadıköy Moda Kitap Evi‘nde sabahın erken saatlerinde kahvaltıyla başlayan ve bol bol müzik ve sanat konuşulan bu özel organizasyon akşam üzerine kadar devam etti.

Rock İstasyonu olarak, aynı zamanda OnAir Music web sitesinin içerik editörlüğünü üstlenen genel yayın yönetmenimiz Emrullah Tamer Uz, etkinlikten fotoğraf kareleriyle sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “Ekibi ve sanatçılarıyla, burada görünenin kat kat fazlası, 2 yıldır parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyduğum OnAir Music ailesi Kadıköy Moda Kitap Buluşması! 1f929 - OnAir Music Bu Kez Kadıköy Moda Kitap'ta Buluştu! Daha nicelerine… 1f917 - OnAir Music Bu Kez Kadıköy Moda Kitap'ta Buluştu! İyi ki müzik, iyi ki OnAir 1f5a4 - OnAir Music Bu Kez Kadıköy Moda Kitap'ta Buluştu!1f918 1f3fb - OnAir Music Bu Kez Kadıköy Moda Kitap'ta Buluştu!” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023 08 13 at 22.21.52 1 300x224 - OnAir Music Bu Kez Kadıköy Moda Kitap'ta Buluştu!

WhatsApp Image 2023 08 13 at 22.21.52 3 300x267 - OnAir Music Bu Kez Kadıköy Moda Kitap'ta Buluştu!

 

 

 

 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: