Oğuz Sırmalı’dan İlk Solo Albüm: Yağmur Kokusu

2011 yılında kurduğu ‘SIRMALI‘ ile 2013 yılının Mayıs ayında ‘Gençlik Rüyası‘ adlı ilk solo albümlerini yayınlayan, müzikal uyuşmazlıklar nedeniyle yola tek başına devam etmeye karar veren Oğuz Sırmalı, ilk solo albümünü dinleyiciyle buluşturdu.

21 ülkenin katıldığı ‘Türkvizyon‘ şarkı yarışmasında ‘Serenat‘ adlı parçası ile jüri özel barış ödülünü kazanan, Ocak 2016’da klibini ‘Türk Yıldızları‘ ile çektiği ‘Gökyüzü Olsam‘ adlı single çalışmasını yayınlayan müzisyen, Mayıs 2016’da ise Gizem Berk ile düet yaptığı ‘Özlenmeyen Yürekte Aşk‘ şarkısıyla karşımıza çıkmıştı.

Şimdi ise 10 şarkının yer aldığı Ada Müzik etiketiyle yayınlanan ilk solo albümün prodüktörlüğünü, kayıt ve miksini Deniz Bijen Rahimi üstlendi.Masteringi Alper Gemici yaptı.

Albümün çıkış şarkısı olan, sözleri Oğuz Sırmalı ve Deniz Bijen Rahimi‘ye ait ‘Uyku Yok Bu Gece‘ için çekilen klibin yönetmenliğini ise Oğuzhan Ejderoğlu üstlendi.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Aysberg’den Yeni Single: “Özgür Yaşa”

Aysberg “Özgür Yaşa” adını verdikleri yeni şarkılarını tüm dijital platformlarda yayınladı. Söz, müziği ve düzenlemesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir