O Ses Türkiye Finalisti Bartu Gülhan İle 80’lere Yolculuk!

Sıra dışı kıyafetleri, güçlü sesi ve renkli kişiliğiyle O Ses Türkiye’ye damgasını vuran Bartu Gülhan, İstanbul’da ilk konserini verecek.

Türkiye’de rock müziğin önemini tekrar gündeme getiren Bartu Gülhan, yarışma süresince glam metal parçalarını eşsiz yorumuyla icra ederek O Ses Türkiye’ye damgasını vurdu.

Üstün yeteneği ve tarzıyla ön plana çıkarak, tüm jüri üyelerini kendine aşık eden Bartu, 17 Şubat Pazar günü Mask Live Pera’da yarışma sonrası ilk profesyonel konserini verecek.

Rock müziği yeniden hissetmek, sıra dışı bir şov izlemek isteyenler 17 Şubat Pazar akşamı 21:00’da eşsiz bir gece yaşayacak.

Bartu Gülhan Hakkında:

2003 yılından beri müzikle ilgilenen Bartu, Balıkesir Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra yeteneği ve başarısı doğrultusunda kariyerine müzikle devam etmeyi tercih etti. 2012 senesinden itibaren İstanbul’un çeşitli mekanlarında sahne alan Bartu, “O Ses Türkiye” yarışması ile birlikte oluşturduğu rock projesi ile yeniden gündemde yer etti. Yarışmada finalist olması nedeniyle elde ettiği başarı, başarılı müzisyenlerden, köşe yazarlarına kadar pek çok kişinin dikkatini çekti.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Pınar Azizoğlu “Dünya Telaşı” İsimli Albümünü Tüm Görkemiyle Dinleyicileriyle Buluşturdu!

İlk single’ı “ Anka”yı 2021 Ağustos ayında yayınlayan Türk Rock Müziği’nin güçlü sesli kadın vokali …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: