Nuri Savruk Yeni Single Çalışmasını Yayınladı!

Nuri Savruk, sözleri kendisine, müziği Erşan Oral‘a ait Yoksun (Akustik) isimli 9. single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu.

2017 Aralık’ta sözü, müziği ve aranjesi Kayseri’de yapılan ilk eser olan Yoksun’un Akustik düzenlemesi 18 Şubat’ta yeni düzenlemesiyle müzik severlerin beğenisine sunuldu.

Sözler Kayserili sanatçı Nuri Savruk‘a, müziği Erşan Oral, akustik düzenlemesi de Türk Rock Müziğinin önemli ismi Selim Öztürk’e ait olan “Yoksun (Akustik)” tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı. Kayıtlar İstanbul Beşiktaş’ta yapılan, klibi ise İstanbulda Arnavutköy ve Bebek’te çekilen Yoksun (Akustik) isimli single, daha ilk günden binlerce kez dinlendi. 
Bugüne kadar Yoksun, Keşke, Hiç, Başardım, Engel, Engel (Akustik), Dünya Karşımda, Bırakma Bizi isimli 8 single çalışması yapan Nuri Savruk, yeni single ile müzik severlerin karşısına çıkarken yaz döneminde yeni bir şarkı ile dinleyicilere bir kez daha ulaşacak.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gökmen Devrimci’den İlk Single: “Katiller”

Gökmen Devrimci, “Katiller” isimli ilk teklisini yayınladı! Protest bir rock/metal şarkıyla ilk teklisini yayınlayan Gökmen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: