nreAson`dan Yeni Klip: “Enemies”

Metal müziğin ülkemizden çıkan; sarsıcı sözlerini özenle işlenmiş riffler, tonlar, sıradışı ve agresif davul partisyonları ile melodik güçlü ve karakteristik vokalle bir araya getiren nreAson; yeni klibini yayımladı.

13 şarkıdan oluşan .dirt isimli albümleriyle geçtiğimiz yıllarda dinleyicileri ile buluşan grup albümden “Enemies” şarkısına, 1929 yılında üretilen ilk korku animasyonlarından sayılan ve bir dönem çok ürkütücü olduğu sebebiyle yasaklanan “The Skeleton Dance” karelerinden kurgulanan lyrics klibi metal müzik dinleyicilerine sundu.

Sözleri grubun gitaristi Sertaç Öğüt`e ait olan şarkının ve albümün kaydı Ferit Tunçer ve Sertaç Öğüt tarafından yapılırken mix ve mastering Ferit Tunçer tarafından yapıldı. Grup daha önce “Doctvs Cvm Libro” adlı şarkısına pandeminin evde kal günlerinde yaşadıkları farklı şehir ve ülkelerdeki evlerinden performans videolarını birleştirerek oluşturdukları bir klibi nreAson youtube kanalından yayımlamıştı.

Grubu oluşturan isimler;

Vocals :  Ferit Tunçer (ex Athena, ex İllegal Süt Tozu, ex Af)

Bass : Ahmet Akyatan (Ascraeus, ex-UCK Grind)

Guitars : Hakan İlter (ex M.Y.S.T)

Drums : Onur Akça (Murder King, Soul Sacrifice, Killing, Objektif)

Guitars : Sertaç Öğüt (ex Anuryzm ex M.Y.S.T)

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: