Nova Norda ve Korhan Futacı ile Depresyon Hırkalarımızı Yakıyoruz!

Nova Nordadan Korhan Futacı işbirliği ile yeni tekli, CEHENNEM yayında!

Hikayesi, soundu, eşsiz yorumu ve enerjisiyle ayrışan Nova Norda, yeni şarkısıyla yine iddialı ve bu sefer aynı zamanda öfkeli.

Bir önceki teklisi Bakma Bana Öylenin devamı niteliği taşıyan Cehennem ile sanatçı, salgın döneminde yaşadığı korkularla yüzleşmekten, dünyaya üzülmekten, içinde bulunduğu coğrafyada sıkışmış hissetmekten gelen bıkkınlık ile tüm bu korku ve kargaşayı barındıran dünyaya karşı öfkesini anlatıyor. Şarkı ile çaresizlik, korku gibi hislere boyun eğmek yerine bu duyguları yaşayan herkesin içindeki gücü tekrar bulmasını amaçlıyor.

Yavaş yavaş fark ediyorum ki aslında hayatımızın iplerini kimse bizden almıyor, biz kendimiz ellerimizle teslim ediyoruz. Bu parçanın bize kendi gücümüzü hatırlatacak, içimizdeki alevi tekrar harlayacak bir itici güç olmasını umuyorum.” Nova Norda.

Nova Nordanın modern soundu, Ufuk Kevser prodüksiyonu ve Korhan Futacı solosunu barındıran şarkı popüler müziğin geleceği hakkında da ip uçları taşıyor. Şarkının miksi Ufuk Kevser ve Can Paşaya masteringi ise Ufuk Kevsere ait.

Cehenneme Dikey Video Klip

İlham ve cesaret söylemiyle hayatımıza giren Nova, şarkısını bu kez iPhone 12 Pro ile çekilen dikey bir video ile sevenleriyle buluşturuyor. Yok Öyle Kararlı Şeyler grubunun solisti ve içerik üreticisi olan Erdem Topsakal tarafından çekilen video klip, İstanbulun kaosunu, arka sokaklarını ve dokusunu en çarpıcı hâliyle yansıtırken, aynı zamanda gerçek hayatın acımasız yönlerini zengin enstantaneler ve dinamik bir kurguyla dolu dolu anlatıyor.

Merakla beklenen klip 22:00’de yayında olacak.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: