Necati ve Saykolar’dan Yeni Albüm Müjdesi!

Bugüne dek gençlik festivallerinde boy gösteren, yurt içi ve yurt dışı farklı şehirlerde sayısız konser vererek, eğlence ve müziği bir arada sunmaya devam eden Necati ve Saykolar yeni albümleri için artık gün sayıyor…

Dipnot: Grup, DokuzSekiz Müzik Yapım etiketiyle, 6 şarkıdan oluşan ‘Dur Bak Dinle Geç‘ adını verdikleri ilk albümlerini 2014 Haziran ayında yayınlamıştı.

Dün sosyal medya hesaplarında bir fotoğraf paylaşan ve altına ‘Yaz Kızım! Yeni albüm çok yakında‘ geliyor diye yazan Necati ve Saykolar, yeni albüm müjdesini ilk olarak bu şekilde vermişti.

Grup üyelerinin, yeni albüm için bugün gerçekleşen fotoğraf çekimlerinde yaptıkları canlı yayında Necati Karadayı; ‘albüm için gerekli startı verdiklerini, bir sonraki haftalarda klip çekimi olacağını ve sonrasında dinleyicilerin beğenisine sunulacak albümün kartonetinde fotoğraf çekimlerinden karelerin de yer alacağını‘ belirtti.

Alper Kayman ise; ‘albüm çalışmalarının çok güzel geçtiğini ve çok güzel bir albüm geldiğini‘ ifade etti.

Necati ve Saykolar (yarın) 18 Ocak Çarşamba Kocaeli Hayal Kahvesi, 19 Ocak Perşembe İstanbul DorockXL, 20 Ocak Cuma Sakarya Radio Pub, 21 Ocak Cumartesi günü Bursa Hayal Kahvesi‘nde sahne alacak. 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gormot Sessizliğini “Korku” İle Bozdu!

Karadeniz’in büyülü enstrümanı tulumu progressive rock formuyla birleştirdiği iki yıl önce yayınladıkları ilk single “Hicazuri” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: