Mustafa Efe Tural’dan Yeni Tekli: “Sabret”

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında “Seni Ararken Kendimi Buldum” adlı ilk single çalışmasıyla karşımıza çıkan Mustafa Efe Tural, şimdi ise “Sabret” adını verdiği yeni çalışmasıyla karşımızda.

Söz müziği Mustafa Efe Tural‘a ait olan şarkının prodüktörlüğü Mustafa Efe Tural ve Ege Semercioğlu imzası taşıyor.

Aranje, kayıt, mix işlemlerinde yine Ege Semercioğlu‘nun ismini gördüğümüz çalışmanın masteringi ise Burak Ataş tarafından yapılmış.

Mustafa Efe TuralSabret” ile ilgili: “Yayınladığım şarkı, Mustafa Efe Tural olarak solo kariyerimin ikinci teklisidir. Elimden geldiğince bir aşk hikâyesi anlatmaya ve Punk Rock tınılar işlemeye çalıştım. Çalışmamda birbirinden hoşlanan iki kişinin geçmişindeki hüzünleri ve güven kırılmalarından dolayı birbirlerinden korkmasını ve bu sebeple birbirlerine karşı bir adım atmaya çekinmelerini anlattım. Umarım elimden geldiğince hepsini yapabilmişimdir.

İlk şarkıma kıyasla bu şarkıda olabildiğince profesyonel olmaya çalıştım. İşinde uzman kişiler şarkımın kayıtlarında bana yardımcı oldu. Uzun bir süreçti fakat değdi. Bu süreçte yanımda olan ailem, sevgilim ve arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Mustafa Efe şu sıralarda solo kariyerinden ayrı olarak “Derin Mevzu” rock grubunda gitar-vokal olarak müzikal çalışmalarını sürdürüyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sera Savaş’la “Gündüz Aşık Olmak”

Sera Savaş, albümün dördüncü şarkısıyla bizleri duygusal bir yolculuğa ve yüzleşmeye sürüklüyor.   Garaj Müzik etiketli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: