Mustafa Efe Tural’dan Yeni Single: “Yine Senden”

Mustafa Efe Tural, 4 şarkılık akustik EP’nin ilk teklisi “Yine Senden“i (Akustik) klibi ile birlikte yayınladı.

Söz müziği Mustafa Efe Tural‘a ait olan şarkının kayıt, mix, mastering işlemi ve klip çekimi Serkan Ayman tarafından yapıldı.

Mustafa Efe şarkıyla ilgili “Sosyal bir insanın aslında ne kadar da yalnız olduğunu; sonunda ise yalnızlığın çaresini yine kendisinden umduğunu anlatan bir şarkıdır. Benim için anısı olan, üniversitedeki ilk yıllarımı hatırlatan bir şarkıdır.” ifadelerini kullandı.

8 Ağustos 2001 tarihinde Aydın’da doğan Mustafa Efe Tural’ın müziğe olan ilgisi 8 yaşında gitar öğrenmesi ile başladı. İlk şarkısını 16 yaşında kaleme aldı, 19 yaşında ise ilk kaydı “Seni Ararken Kendimi Buldum” u yayınlayan Mustafa Efe Tural; bugüne kadar birçok mekanda sahne aldı. Bundan 1 sene sonra ikinci teklisi “Sabret” i piyasaya çıkarttı. 2000’ler rock esintilerini buram buram hissettiren bu şarkı dinleyenlerin beğenisini kazandı. Solo kariyerinin yanı sıra üç senedir de Derin Mevzu grubunun vokalistliğini yapmaktadır. Grup ile de “Yok ki umudum”, “Kaç Yerden” , “Dün” gibi pek çok beğenilmiş şarkıları seslendirmiştir.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: