Mustafa Efe Tural İlk Bestesini Yayınladı: Seni Ararken Kendimi Buldum

Bugüne kadar birçok mekanda sahne alan, gerek sokak müziği yaparak, gerekse yarışmalara katılarak müzik yolculuğunu devam ettiren Mustafa Efe Tural, “Seni Ararken Kendimi Buldum” adlı ilk bestesini yayınladı.

Rock müziğin sert tonları ve duygu dolu sözleri şarkıya işlenmeye çalışılırken, eski birine duyulan özlem ve yağmur teması konu edinildi.

Söz müziği Mustafa Efe Tural‘a ait olan şarkının mix, mastering işlemi Batuhan Düvüncü tarafından yapıldı. Şarkının kapak tasarımını ise Özge Naz Arslan üstlendi.

Mustafa Efe, “İçimden geldiği gibi yazıyorum. Asla şarkı yazmak için kendimi zorlamıyorum. Bugüne kadar ne yaşadıysam onları kaleme aldım. Çalışma hakkında da söylemek istediklerimde başlıca; param az olduğu ve öğrenci olduğum için prodüksiyonum biraz düşük kaldı. Fakat arkadaşlarım hep yanımda oldu. Bu şarkı sadece benim değil, desteğini esirgemeyen tüm dostlarım sayesinde ortaya çıktı.” ifadelerini kullandı.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: