Murder King’de İki Ayrılık Birden!

Ülkemizin en önemli metal gruplarından Murder King‘de bir süredir Ogün Sanlısoy ile de aktif müzik hayatına devam eden ve yaşanan vokal ayrılıkları sonrası grubun gitaristliğiyle birlikte vokalliğini de üstlenen Fırat Öz ve grubun bas gitaristi Can Yücel Korkut gruptan ayrıldıklarını açıkladı.

Fırat Öz‘ün açıklaması: “Uzun sürelerdir elemanı olduğum, son yıllarda gitarla beraber solistlik görevini de üstlendiğim Murder King’den ayrılmış olduğumu bildirmek isterim. Bir süredir grupla yaşadığım kişisel zıtlıklar, müzikal görüş ayrılıkları ve özel hayatımda önceliklerimin değişmiş olmasından ötürü bu kararı vermiş bulunmaktayım. Tüm dinleyicilerimize/dostlarımıza senelerdir verdikleri destek için sonsuz teşekkürler. Sizler sayesinde harika zamanlar geçirdik ve gerçekten iyi ki varsınız. Murder King’e bundan sonraki yolculuklarında başarılar diliyorum.”

Can Yücel Korkut‘un açıklaması: “Selamlar! Bir adet duyuru! Gün itibariyle 4 senedir öyle veya böyle bir parçası olduğum Murder King’den ayrılmış bulunuyorum. Kişisel, müzikal görüş ayrılıkları ve hedeflerime dair alan/zaman ihtiyacı bu kararı almamdaki ana sebeplerdir. Tüm güzel zamanlar, anılar, desteğiniz ve ilginiz için Murder King’e ve dinleyicilerine çok teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun.”

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: