Murder King’de Görev Değişimi Sürüyor!

Ülkemizin başarılı metal gruplarından Murder King, kısa bir süre önce grubun vokali Can Uzunallı ile yollarını ayırdıklarını, yola Ufuk Özkurt ile devam edeceklerini açıklamıştı.

Murder King bugün yine bir görev değişimine daha giderek, 5 yıldır aynı sahneyi paylaştıkları bas gitaristleri Yetkin Taşkın‘ın görevi Can Yücel Korkut‘a devrettiğini duyurdu.

Yetkin Taşkın ise instagram hesabından konuyla ilgili yaptığı paylaşımda; “2013 yılından beri sahne elemanı olarak bir parçası olduğum ve müthiş anılar biriktirdiğim Murder King ailesinde artık görevimi tamamladım. Bundan sonra sahnede olmayacağım ama her zaman ailenin bir parçası olmaya devam edeceğim. Hayatım boyunca gururla anacağım bu dönemde yanımda olan herkese, benimle sahnesini ve müziğini paylaşan Össan Deneç, Fırat Öz, Onur Akça , Can Uzunallı ve Ufuk Özkurt’a sonsuz teşekkürler. Her zaman yaninizdayım!” ifadelerine yer verdi.

Murder King yeni vokali Ufuk Özkurt ile ilk kez 10 Şubat Cumartesi günü Salon İKSV‘de gerçekleşen Laneth Bir Gece 2 kapsamında sahne almıştı.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Şarkımın Hikayesi / 7.Bölüm (Anneler Günü Özel): Gizem Çelik (Gigi Öğretmen) – Benim Küçük Bebeğim

Her bölüm farklı bir müzisyenin şarkısının hikayesini anlattığı “Şarkımın Hikayesi” yedinci ve “Anneler Günü Özel” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: