Murder King: Metal Müzik Devam!

Ülkemizin en önemli metal gruplarından Murder King 2 yıl aradan sonra “Eve dönüş” mottosuyla Taksim Dorock Heavy Metal Club konserinde SOLD OUT yaparak, tüm sektöre de umut olacak şekilde, buradayız ve devam ediyoruz dedi.

Kendileri de iki yıl sonra ilk kez bir araya gelen grup, konser için bir ay öncesinden hazırlıklara başladı. Sahne görsellerinden, merchandise ürünlerine ve hem basında, hem de dijitalde yaptığı PR çalışmalarıyla bir Salı akşamı konser salonunu hınca hınç doldurdu.

Biletix bilet satışları günler öncesinden tükenen grubun sınırlı sayıdaki kapı biletleri de aynı gece tükendi. Konser ortasında mekanın kapılarını tamamen açtıran grup, Türk metal müziğin sold out konser yapabileceğini göstermiş oldu.

Seyircinin grupla olan kucaklaşması, grubun sahneden seyirciyle olan iletişimine kadar muhteşem bir uyumla geçen konser sonrası herkesin yüzü gülüyordu. Murder King çalıştığı teknik ve PR ekibiyle de bu işin bir aile olarak birlikte büyüyeceğini gösterdi. Hiç ara vermeden İstanbul’da ikinci konser hazırlığına giren grubun bundan sonraki ilk durağı ise İzmir Volume Alsancak.

Çok kısa bir süre önce sosyal medyada yaptıkları paylaşımla yeni albüm çalışmalarına start verdiğini ima eden grup, konser öncesinde 3. Albüm duyurusunu yineleyerek, çalışmalarına devam ettiğini duyurdu.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sis Yeni Albümünü Yayınladı: “Nef’es”

Türkiye’de Doom Metal’in köklü gruplarından Sis yeni çalışması “Nef’es” ile dinleyicisinin karşısına çıktı. 15 Eylül …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: