Murat Türkücüoğlu Yeni Single Çalışmasını Yayınladı: Sır Gibi

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ‘İçimi Dökmem Lazım‘ adlı şarkısıyla ve güçlü vokal performansı ile müzikseverlerden tam not alan Murat Türkücüoğlu‘nun yeni teklisi ‘Sır Gibi‘ orjinal versiyonuyla tüm dijital platformlarda yerini aldı. Çocukluğundan itibaren çok geniş bir doğada büyüyen müzisyenin şarkılarında duygulu melodiler ve derin sözler bu şarkıda da kendini hissettiriyor.

Anadolu ve kent kültürünün uyumlu bir müzikal yansımasını hissedeceğiniz şarkının sözleri, müziği ve prodüktörlüğü yine Murat Türkücüoğlu imzasını taşıyor. Düzenlemesini Barış Özesener‘in yaptığı şarkıda mix ve masteringi ise Özgür Yurtoğlu tarafından yapıldı. Yüksek Sound tarafından yapımı gerçekleşen şarkının digital dağıtımcısı ise 25 saat müzik.

Bir stüdyo kayıdı olan şarkıda yine çok değerli müzisyenler değerli katkıda bulundular. Sanatçının yaşadığı geniş doğada çektiği video görüntüleri baharın ve doğanın tüm ferahlığını huzurlu ve gizemli sahnelerle gözler önüne seriyor. Dijitalleşen dünyamızda gerçek ve samimi aşkın özlemini, kısaca bu sırrı arayanların hikayesini merak ediyorsanız Murat Türkücüoğlu‘nun “Sır Gibi” adlı yeni teklisi tam da size göre bir eser.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: