Moko Yeni Şarkısını Yayınladı “Rush: Re”

Daha önce “Two Sun Hotel” adlı ilk teklisini Hexe Music etiketiyle dinleyiciyle buluşturan Moko, şimdi ise “Rush: Re” adlı yeni çalışmasıyla karşımızda.

Söz, müziği ve prodüktörlüğü Arda Tolga‘ya (Moko) ait olan şarkının mix ve mastering işlemleri ev stüdyosunda yapıldı ve 8 ay gibi bir sürede tamamlandı.

Müzisyen şarkı süreciyle ilgili, “Açıkçası giriş kısmındaki gitar solosunun ilgi çekici olabilmesi için neredeyse 6 ay uğraştım. Zaten heat’in içindeki çoğu şarkıyı değiştirmek istiyordum bana çok acemice geliyor. Hexe ile anlaştıktan sonra çizgimi değiştirme kararı aldım ve artık rock müziğe yönelmek istediğimi fark ettim. Vokallerde normalde ön planda durmayı sevmem ama bu sefer biraz daha özgüvenli olup yapmam gerekenin bu olduğunu düşündüm. Bir gün baby driver filmini izledim ve bayıldım, o kadar hoşuma gitti ki zaten üzerine çalıştığım bir şarkıya yazacak konu arıyordum. Yapmak istediğim şey dinleyen kişilerin de eşlik edebileceği bir yolculuk şarkısı yapmaktı. dinleyicilerin benimle birlikte şarkılara eşlik etmesi gerçekten inanılmaz gurur vericiydi.” ifadelerini kullandı.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Umut Kaya ‘Hicran’la Bahar Ayına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Alternatif sahnenin güçlü isimlerinden UMUT KAYA, yoğun geçecek yaz aylarını selamladığı yeni teklisi ‘Hicran’ Garaj …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: