Minik Hayko Cepkin Hayranı Deniz, Bu Kez GezginFest’deydi!

Rock müziğin sevilen ismi Hayko Cepkin, dün (16 Ağustos) Selçuk Efes’te gerçekleşen Gezgin Fest’de yenilenen playlisti ve sahne şovuyla katılımcılara yine görsel şölen sunarak unutulmaz anlar yaşattı.

Hayko Cepkin‘in, Haziran ayında İzmir Urla’da gerçekleşen Gençlik Festivali konserinde küçük yaştaki Deniz, annesinin sosyal medyada paylaştığı video ile ilgi çekmişti.

Söz konusu konserde Hayko Cepkin sahneye çıktığı dakikalarda mutluluğunu ve bir o kadar da şaşkınlığını gizleyemeyen minik hayran, bu kez Hayko‘nun GezginFest konserindeydi.

Yaşı küçük ama; dev Hayko Cepkin sevgisi besleyen Deniz‘in yine annesi tarafından çekilen video’da “Bertaraf Et” şarkısına büyük coşku ve heyecanla eşlik ettiği görüldü.

Bugün Pi Cemiyeti, Norm Ender, Timsahın Gözyaşları, Kurtalan Ekspres, Feridun Düzağaç, Selda Bağcan, Duman konserleriyle devam edecek olan GezginFest İzmir‘in son gününde (18 Ağustos), Anatolian Sessions, Dj Guillaamu De Kadebostany, Merve Deniz, Emir Can İğrek, Aylin Aslım, Can Bonomo, Ceza ve Teoman sahne alacak.

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Pr. ve Tasarım Ajansı Kurucu

Diğer Haberler

Ezginin Günlüğü “40 Yıllık Şarkılar” Albümü Dinleyiciyle Buluştu!

Ezginin Günlüğü grubunun 40 yıla yayılan şarkılarının, 20 farklı sanatçının yorumuyla yeniden hayat bulduğu “Ezginin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir