Anasayfa » Haberler » Minik Hayko Cepkin Hayranı Deniz, Bu Kez GezginFest’deydi!

Minik Hayko Cepkin Hayranı Deniz, Bu Kez GezginFest’deydi!

Rock müziğin sevilen ismi Hayko Cepkin, dün (16 Ağustos) Selçuk Efes’te gerçekleşen Gezgin Fest’de yenilenen playlisti ve sahne şovuyla katılımcılara yine görsel şölen sunarak unutulmaz anlar yaşattı.

Hayko Cepkin‘in, Haziran ayında İzmir Urla’da gerçekleşen Gençlik Festivali konserinde küçük yaştaki Deniz, annesinin sosyal medyada paylaştığı video ile ilgi çekmişti.

Söz konusu konserde Hayko Cepkin sahneye çıktığı dakikalarda mutluluğunu ve bir o kadar da şaşkınlığını gizleyemeyen minik hayran, bu kez Hayko‘nun GezginFest konserindeydi.

Yaşı küçük ama; dev Hayko Cepkin sevgisi besleyen Deniz‘in yine annesi tarafından çekilen video’da “Bertaraf Et” şarkısına büyük coşku ve heyecanla eşlik ettiği görüldü.

Bugün Pi Cemiyeti, Norm Ender, Timsahın Gözyaşları, Kurtalan Ekspres, Feridun Düzağaç, Selda Bağcan, Duman konserleriyle devam edecek olan GezginFest İzmir‘in son gününde (18 Ağustos), Anatolian Sessions, Dj Guillaamu De Kadebostany, Merve Deniz, Emir Can İğrek, Aylin Aslım, Can Bonomo, Ceza ve Teoman sahne alacak.

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com'da Kurucu ve Yönetici, Uz Multimedya'da Kurucu

Diğer Haberler

Can Baydar ve Fatma Turgut’tan Sürpriz Düet, Güçlerini Birleştirdiler!

Can Baydar, Avrupa Müzik markası ile yayınlanan, sözü ve müziği kendisine ait “Yangın Yeri” isimli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir