Metallica S&M2 Türkiye Gösterimi Etkinliğinin Detayları Belli Oldu!

Dünyanın en köklü geçmişe sahip ve en iyi heavy metal gruplarından Metallica‘nın 1999 yılında Madison Square Garden‘da San Francisco Senfoni Orkestrası ile verdiği konserin 20.yılı için, klasik müzisyenlerle tekrar bir araya geleceği duyrulmuş ve 6 Eylül‘de gerçekleşecek konserin biletleri kısa süre içerisinde tükenmişti.

Çok geçmeden; konseri kaçıracak Metallica hayranlarını sevindirecek haber gelmiş, konser filmi’nin 9 Eylül‘de dünya çapında gösterime gireceği bilgisi paylaşılmış, bu gelişmeler üzerine sosyal medyada örgütlenen “Metallica Türkiye” platformu, filmin Avrupa dağıtımcısının mail adresini mail yağmuruna tutması sonucu, filmin tüm Türkiye’de gösterileceğini müjdelemişti.

Metallica Türkiye‘den gelen bilgiye göre Büyük Metallica Türkiye Etkinliği ve S&M2 film gösterimi 9 Ekim‘de Kadıköy Sineması‘nda gerçekleşecek.

Çok özel hediyeler, etkinlikler, konuklar ve sayısız sürprizin gerçekleştirileceği, 21:00‘da başlayacak olan etkinliğin biletlerine buradan ulaşabilir, gelişmeleri yine Metallica Türkiye sayfasından takip edebilirsiniz.

EDS60q0XkAE H6k - Metallica S&M2 Türkiye Gösterimi Etkinliğinin Detayları Belli Oldu!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: