Metallica Hayranlarına Müjde: “Metallica S&M2” Dünyayla Aynı Anda Türkiye’de!

Dünyanın en köklü geçmişe sahip ve en iyi heavy metal gruplarından Metallica‘nın 1999 yılında Madison Square Garden‘da San Francisco Senfoni Orkestrası ile verdiği konserin 20.yılı için, klasik müzisyenlerle tekrar bir araya geleceği duyrulmuş ve 6 Eylül‘de gerçekleşecek konserin biletleri kısa süre içerisinde tükenmişti.

Çok geçmeden; konseri kaçıracak Metallica hayranlarını sevindirecek haber gelmiş, konser filmi’nin 9 Eylül‘de dünya çapında gösterime gireceği, biletlerin 7 Ağustos‘ta yani bugün satışa sunulacağı bilgisi paylaşılmıştı.

Bu gelişmeler üzerine sosyal medyada örgütlenen “Metallica Türkiye” platformu, filmin Avrupa dağıtımcısının mail adresini mail yağmuruna tutarak, söz konusu filmin ülkemizde de gösterilmesi için büyük çaba sarfetti.

Çabalar sonuçsuz kalmadı ve “Metallica Türkiye” bugün, filmin Tüm Türkiye‘de gösterilecek olduğunu müjdeledi. Metallica TürkiyeCinemaximum iş birliğiyle gerçekleştirilecek etkinlikle ve bilet satışlarıyla ilgili detaylar çok yakında paylaşılacak.

Metallica Türkiye hesabını buradan takip ederek, etkinlikle ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Pınar Azizoğlu “Dünya Telaşı” İsimli Albümünü Tüm Görkemiyle Dinleyicileriyle Buluşturdu!

İlk single’ı “ Anka”yı 2021 Ağustos ayında yayınlayan Türk Rock Müziği’nin güçlü sesli kadın vokali …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: