Mesafeler, İlk Single Çalışmalarını Klibiyle Yayınladı: Aman

Soner Avcu (vokal/gitar), Özgür Topçuoğlu (gitar), Doğan Demircioğlu (bas gitar) ve Birkan Başören’den (davul) oluşan kadrosuyla Mesafeler, ilk işleri olan “Aman” adlı single’ını yayınladı.

Müziğinde rock, pop, blues, hip hop gibi tarzlardan ilham alsa da vokal odaklı rock müziği icra eden Mesafeler’in söz ve müziği Soner Avcu’ya ait.

Hayatı boyunca müziğe ara vermeyen Soner, internet üzerinden çalışmalar yaptı ve 2012 yılında Birkan’ın da içinde olduğu “Meriva” adlı müzik grubuyla Babajim stüdyolarının düzenlediği 2. Be ‘The Band’ yarışmasını kazandı, “Hepberaberyalnız” adlı albümü yayınladı.

Daha sonra Özgür’ün de dahil olduğu “El Topo” adlı grup ile çalışmalar yapan ekip, sözlerinde de müziğinde de mümkün olduğunca filtresiz ve içten davranmış, günümüz trendlerine aldırış etmemiş, bütün elementleri doğrusuyla, yanlışıyla, olduğu gibi kullanmıştır.

Aman”ı takip edecek 8 şarkı ile Eylül 2020’de bir albüm yayınlamayı planlayan Mesafeler; albümde yoğun gitarlar, sert davullar, akılda kalıcı vokaller içeren enerjik şarkılar bulundurmakta.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gökcan Sanlıman’ın “Loş Bir Sokakta” Albümünün Tamamı Yayında!

Gökcan Sanlıman’ın merakla beklenen dördüncü stüdyo albümü Loş Bir Sokakta, Bayhan Müzik ve Hokus Pokus …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: