Mehmetcan Yazıcıgil Yeni Şarkısını Yayınladı: Kafama Kafama

Genç Müzisyen Mehmetcan Yazıcıgil uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığı “Buruk Danslar” projesinin ilk yansımalarını sunmaya “Kafama Kafama” ile devam ediyor.

Kafama KafamaMehmetcan’ın hayatını fazlasıyla etkileyen bir ayrılığın 1 yıl sonrasında her şeyin başladığı yere geri döndüğünde hissettiklerini ve yaşadıklarını anlatıyor. Şarkının prodüksiyon süreci yaklaşık 1,5 sene sürdü ve buna bağlı olarak da hikayesiyle ilgili gelişmeler, beraberinde de duygu değişimleri şarkının aranjesine yansıdı.

Yetenekli müzisyen kısa süre önce yayınladığı “Bi Şansımız Olmaz” şarkısında olduğu gibi bu şarkısının da prodüktörlüğünü üstlendi.

Mehmetcan YazıcıgilKafama Kafama” şarkısı ile ilgili olarak:

Bu şarkı benim için bir kilometre taşı diyebilirim. Buruk danslar projesine dahil olan parça aynı zamanda yeni özgün tarzımın en belirgin örneği. Gitarları Ali Özsoy çaldı, kapak tasarımı mix/mastering benim tarafımdan yapıldı ve aranje aşamasında sahnede bas gitarıyla bana eşlik eden arkadaşım Barış Taylan’ın da şarkıya çok ciddi katkıları oldu. Şu ana kadar şarkıyı ulaştırabildiğim prodüktörlerden ve müzisyenlerden aldığım yorumlar genellikle Türkiye’de yeni bir genre için temel olabilecek bir şarkı yaptığım yönünde.” açıklamasında bulunuyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Umut Kaya ‘Hicran’la Bahar Ayına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Alternatif sahnenin güçlü isimlerinden UMUT KAYA, yoğun geçecek yaz aylarını selamladığı yeni teklisi ‘Hicran’ Garaj …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: