Marstan, Yeni Teklisi “Anda Kal” İle Gelecek Telaşına Dur Diyor!

Emre Mimaroğlu tarafından 2019 yılında kurulan Marstan, alternatif rock müziğin yükselen seslerinden biri olarak adını duyurmaya devam ediyor. 
Vokal ve ritim gitarda Emre Mimaroğlu, bas gitarda Muratay Özkan, davulda Mehmet Serdar Nigiz ve lead gitarda Burak Alanyalı’nın yer aldığı Marstan, yeni teklisi ANDA KAL ile dinleyiciyle buluşuyor.

Gelecek telaşı ile geçmiş sancısı arasında sıkışan insanları ana odaklanmaya çağıran bir şarkı.

Alternatif rock türünde enerjik ve umut verici bir atmosfer sunan “ANDA KAL” geleceğin telaşı ile geçmişin sancısı arasında sıkışıp kalan insanlara sesleniyor. Söz ve beste sahibi Emre Mimaroğlu’nun ilham verici “Şimdi var, sonrası yok gibi, anda kal” mottosuyla, şarkı anda var olmanın kıymetini vurguluyor. 

Prodüktörlüğünü Emre Mimaroğlu’nun üstlendiği teklinin, gitar ve bas kayıtları kendi ev stüdyosunda kaydedilmiş olup; vokal kayıtları Ozan Bankoğlu, davul kayıtları ise Memet İncili tarafından Studio Vibes’da kaydedilmiştir. Mix çalışmasını Emre Mimaroğlu, mastering çalışmasını ise Çağan Tunalı yapmıştır.

Marstan, bu sefer animasyon kliplerden farklı olarak bir performans klibiyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Klibin Yönetmeni Saliha Mimaroğlu, Bu yeni yaklaşımla, grup üyelerinin sahnedeki enerjisini ve müzikal uyumunu doğrudan dinleyici ile buluşturarak daha samimi bir deneyim sunmayı amaçladığını belirtiyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: