Make Mama Proud’dan Albüm Lansman Konseri!

Kadrosu Deniz Yurtdaş, Kerem Çınar ve Emircan Dinler’den oluşan İstanbullu Stoner Rock üçlüsü Make Mama Proud, 18’den bu yana bir albüm ve iki single çıkardı. 3 senenin ardından birçok açıdan değişikliğe giden üçlü “Make Mama Proud II” isimli yeni albümlerini 18 Mart günü Tamar Records etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayınladı.

Deniz Yurtdaş tarafından gitar, bass ve vokalleri Dizzy Sound stüdyolarında, davulları da Kadir Has Üniversitesinin 6 katlı avlusunda eski usul bir şekilde kaydedilen albüm ezoterizm tabanlı kurgusal bir konsepti anlatmakta ve kısa bir çizgi-roman ile de bunu desteklemekte.

Artworkleri Ucube Mutaf tarafından çizilen Make Mama Proud II sound olarak çeşitli müzik türlerini içinde barındıran sıkıca çalışılmış ve düşünülmüş 2 senelik bir mesainin ürünü.

22 Mart 2022’de Make Mama Proud yeni albümün lansman konserini gerçekleştiriyor. Salı akşamı 21.30’da başlayacak etkinliğe Blind İstanbul ev sahipliği yapmakta.

Make Mama Proud II Blind Istanbul AfiAY 576x1024 - Make Mama Proud'dan Albüm Lansman Konseri!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sera Savaş’la “Gündüz Aşık Olmak”

Sera Savaş, albümün dördüncü şarkısıyla bizleri duygusal bir yolculuğa ve yüzleşmeye sürüklüyor.   Garaj Müzik etiketli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: