Lavta’dan Yeni Singe: “Ah Be Kardeşim”

Alternatif müziğin yeni ve başarılı isimlerinden “Lavta” grubu, uzun zamandır üzerinde çalıştıkları EP’leri “Efsun”dan ilk şarkılarını müzikseverlerle buluşturuyor.

Söz ve müzikleri kendilerine ait şarkılarıyla sağlam bir yer edinen grubun EP’den ilk single’ı “Ah Be KardeşimGaraj Müzik etiketiyle yayında!

Art arda yayımladıkları 4 single sonrası 5 şarkıdan oluşan EP’leri için uzun zamandır stüdyoda olan grubun tüm şarkıları grubun solisti Yusuf Avşar’a ait. Aranje ve düzenlemeleri de ekipçe üstlenen Lavta, “Ah Be Kardeşim” ile oldukça ses getirecek.

Sonu kötü biten bir aşk hikayesinin ardından yaşanılan ruh hallerini eğlenceli şekilde yansıtan, EP’nin ilk şarkısı “Ah Be Kardeşim” tekrara düşmeden geçemeyeceğiniz türden bir çalışma.

Alternatif rock ezgileri taşıyan ve Kasım ayında tamamını dinleyeceğimiz EP’de grubun her şarkıda kendini yenilediğini göreceğiz. “Efsun” için “Bu bizim için bir geçiş EP’si” diyen Lavta ile her yeni şarkıda yeni bir keşfe hazırlanın!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: