Kublai Kapsalis’dan Yeni Tekli: Hollow

Metal müzik camiasından Objektif ve Orpharion grupları ile tanıdığımız müzisyen Kublai Kapsalis yeni teklisini yayınladı.

Yeni tekli kadın cinayetlerini konu alıyor. Sözleri kaleme alan ve vokalleri üstlenen Borabay Kadirdağ’ı ise Ankaralı Rammstein tribute grubu Kaiserfaust ve İstanbul’lu cover grubu Blast‘dan tanıyoruz.

Parça, bu ikilinin bir arada oldukları ilk kayıt çalışması. Parça Rec-Cat Records etiketiyle tüm dijital platformlarda.

Müzisyenin parça için düşünceleri ise şu şekilde, “Bu parça aslında yaşanmış gerçek olaylardan alındı, aslında bakacak olursak ülkemizde daha fazla bu tarz olumsuzluklar görmekteyiz.Global ölçekte düşünecek olursak, diğer ülkeler bu konu hakkında ciddi yaptırımlara gitmiş durumda.Ancak bizim coğrafyamızda bu konu ile ilgili atılan sağlam bir adım henüz daha yok, her geçen gün onlarca kadının bir takım insanlar tarafından katledilişini duyuyoruz bu çok üzücü bir olay.Bunu global kitlere de iletmek adına böyle bir çalışma yaptık.Türkçe olarak da bu konu hakkındaki anlatımlarımızı ileriki zamanlarda sizlere sunacağız.

Teknik bilgiler: Kayıt,mix,mastering : Kublai Kapsalis

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: