Korhan Özyıldız, Marsis Grubunun Dağıldığını Açıkladı!

Karadeniz Rock müziğinin sevilen gruplarından Marsis‘in vokali Korhan Özyıldız, hem kendi, hem de grubun sosyal medya hesabından, grup arkadaşlarıyla birlikte Marsis‘e süresiz bir ara verme kararı aldıklarını duyurdu.

Korhan Özyıldız, grup üyelerinin ayrı projelerde üretmeye, paylaşmaya, müzik yapmaya, şarkılar söylemeye, sahnelerde olmaya; kendisinin de müzik yolculuğuna solo albüm çalışmasıyla devam edeceğini belirtti.

Açıklamanın tamamı şu şekilde;

Merhaba sevgili dostlar,

“Karadeniz’in içinden gelenler, içinden Karadeniz gelenler! ” dedik; sesimizi, nefesimizi, fikirlerimizi, isyanımızı, sevdamızı paylaştık hep birlikte ve paylaşarak büyüdük on iki sene boyunca. Müzik adına çıktığımız bu yolda iyisiyle kötüsüyle çok şey yaşadık, çok şey gördük ve çok şey öğrendik.

Kurucusu, solisti, emekçisi olduğum Marsis grubuna, grup arkadaşlarımla birlikte süresiz bir ara verme kararı aldığımızı bütün sevenlerimize duyurmak isterim. Bu “Artık Marsis yok.” olarak algılanacak olsa da şarkılarımızın; hep aranızda bir yerlerde dolaşacağını, yine bir ayrılık acısında, bir sevinçte , ufak bir tebessümde var olacağını biliyoruz.

Aman ki yanlış anlaşılmasın, bu haber hepimizin emekli olduğuna ve artık müzik yapmayacağına dair bir yanılgı oluşturmasın 1f642 - Korhan Özyıldız, Marsis Grubunun Dağıldığını Açıkladı! Tam tersine daha güçlü, daha tecrübeli ve daha umutlu bir şekilde hepimiz ayrı projelerde üretmeye, paylaşmaya, müzik yapmaya, şarkılar söylemeye, sahnelerde olmaya devam edeceğiz.

Kendi adıma Marsis bünyesinde bu zamana kadar emek vermiş bütün grup arkadaşlarıma teşekkür ediyorum . Temennim hepsinin hak ettiği yerlerde bulunması ve “her şeyden önce mutlu olmasıdır.”

“Her başlangıçta yeni bir anlam vardır.
Nedensiz bir çocuk ağlaması bile
Çok sonraki bir gülüşün başlangıcıdır.”

Müzik yolculuğuma solo albüm çalışmamla devam edeceğimi bildirmek isterim.

Dağların dumanı, Karadeniz’in dalgaları ve gökyüzünün mavisi yüreğinizden eksik olmasın.

Sevgilerimle…

Korhan Özyıldız

 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Deli Gömleği’nin Veda Şarkısı: “Hoşçakal”

Bu sene 25. yılını kutlayan ve 1999’dan bu yana Türkçe rock dünyasında kendine özgü karakterini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: