Kıvanç Öner’den “İzole”

Kıvanç Öner, sözleri ve bestesi kendisine ait ‘İzole’ isimli şarkısını Onair Müzik’te yayınladı. Salgın sürecinde ortaya çıkan ‘İzole’ duygusal sözleri ile dikkat çekiyor.

Kıvanç Öner, Flamenko gitarı konusundaki başarılı çalışmalarıyla ünlü müzik grubu Gipsy Kings ile Amerika’da sahneye çıkmıştı.


Kıvanç Öner, sağlık sorunları nedeniyle aktif müzik hayatına son 10 yıldır ara vermişti. Müziğin arka planında kalarak konser organizasyonları yapan Öner, izolasyon sürecinde ‘İzole’ isimli şarkıyı yazarak kendini bir anda yeniden müzik hayatının içinde buldu. 

Duygusal melodisi ve sözleri ile dikkat çeken ‘İzole’ için sanatçı:

İnsanlık sanatın önemini ve incinmiş ruhlar için tamir edici etkisini bir kez daha anlamış oldu. ‘İzole’ şarkısı süreçte yaşanan güzel şeylerden ilham alarak olanlara pozitif perspektiften bakabilmenin hikayesi oldu. İnsanlara umut veren, bardağın dolu tarafını görmelerini sağlayan bu şarkı kötülüğün içinden doğan iyiliğin kısa öyküsü” cümlelerini kuruyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gökmen Devrimci’den İlk Single: “Katiller”

Gökmen Devrimci, “Katiller” isimli ilk teklisini yayınladı! Protest bir rock/metal şarkıyla ilk teklisini yayınlayan Gökmen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: