Kırık Kalpler Düğün Salonu’ndan Yeni Şarkı: “Yerimde Duramam”

İlk teklisini 2022 yılının Mart ayında yayınlayan Kırık Kalpler Düğün Salonu’nun, indie rock türündeki yeni şarkısı “Yerimde Duramam” tüm dijital platformlarda dinleyici ile buluştu.

18 yaşında davul çalmaya ve pandemi sürecinde beste yapmaya başlayan Arcan Akduman ve İpek Evre tarafından kurulan ve müzik yolculuğuna 2022 yılının Mart ayında çıkardıkları tekli ile başlayan Kırık Kalpler Düğün Salonu, mutluluğu arayışı konu alan, indie rock türündeki “Yerimde Duramam” isimli şarkısını tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sundu.

Elektro gitar ve davul ritimlerinin öne çıktığı “Yerimde Duramam”da, İpek Evre ve Arcan Akduman‘ın güçlü vokalleri melodilere eşlik ediyor. Sözleri biraz narsist, biraz çocuksu ve mutlu olmak isteyen bir kahramanın hikayesini anlatan şarkı, birçok ilişki deneyimi sonrasında kendisi gibi birini ve mutluluğu arayanların duygularına tercüman oluyor.

Sözü, müziği ve düzenlemenin yanı sıra mixing çalışmalarında da Arcan Akduman’ın imzasını taşıyan şarkının masteringini ise Abdulkadir Çığşar üstlendi.

2022 ve 2023 yıllarında yayınladıkları ‘Boş Ver’, ‘Don Kişot’ ve ‘Yaşamam Böyle Aşkı’ isimli şarkıları ile dinleyicilerin beğenisini kazanan Kırık Kalpler Düğün Salonu’nun yeni şarkısı “Yerimde Duramam”, Jeremy Production Studios etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayında.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sera Savaş’la “Gündüz Aşık Olmak”

Sera Savaş, albümün dördüncü şarkısıyla bizleri duygusal bir yolculuğa ve yüzleşmeye sürüklüyor.   Garaj Müzik etiketli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: