Kartpostal’dan Yeni EP “Kartpostal V2”

Kartpostal, yeni çalışması V2 EP’sini tüm dijital platformlarda yayınladı. EP’nin içinden “Sahici Rüyalar” adlı parçayı klibiyle birlikte Kartpostal YouTube sayfasından izleyebilirsiniz. 

Şarkılarında bir olay örgüsünden ziyade bir ânı anlattığını hatırlatan grup, bu sefer o ânı bir şarkıda değil de bir EP’de şu sözlerle anlatıyor;

Hikayemiz bir telefon aramasıyla başlıyor. Kırgın, yıkılmış ve yalnız olan karakterimiz, gittiği her yere anılarını da sürüklüyor. Ama yaşadığı şeylerin çoğunun rüyadan ibaret olduğunu uyandıktan sonra fark ediyor ve artık kendine gelmek için kendisini içine kapattığı kutusundan çıkıp, hayal ettiği aşkının rüya kadar uzakta olmadığını aslında gerçek kadar yakınında olduğunu anlıyor ve hislerini anlatabilmek için her şeyin başladığı yere dönüyor.

Klipte ise her şarkıdan bir ip ucu bulduğumuzu söyleyebiliriz. Klibin sonundaki telefon sahnesinde ise EP’nin sonuna gönderme yapılıyor.

Kartpostal, EP’nin ve klibin anlaşılması açısından şarkıların sırayla dinlenmesini de bir parantez içinde söylüyor bizlere. 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’dan Yeni Şarkı: “Kötü Adam”

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç “Kötü Adam” adlı yeni şarkısını dinleyiciyle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: