Kartpostal’dan Yeni EP “Kartpostal V2”

Kartpostal, yeni çalışması V2 EP’sini tüm dijital platformlarda yayınladı. EP’nin içinden “Sahici Rüyalar” adlı parçayı klibiyle birlikte Kartpostal YouTube sayfasından izleyebilirsiniz. 

Şarkılarında bir olay örgüsünden ziyade bir ânı anlattığını hatırlatan grup, bu sefer o ânı bir şarkıda değil de bir EP’de şu sözlerle anlatıyor;

Hikayemiz bir telefon aramasıyla başlıyor. Kırgın, yıkılmış ve yalnız olan karakterimiz, gittiği her yere anılarını da sürüklüyor. Ama yaşadığı şeylerin çoğunun rüyadan ibaret olduğunu uyandıktan sonra fark ediyor ve artık kendine gelmek için kendisini içine kapattığı kutusundan çıkıp, hayal ettiği aşkının rüya kadar uzakta olmadığını aslında gerçek kadar yakınında olduğunu anlıyor ve hislerini anlatabilmek için her şeyin başladığı yere dönüyor.

Klipte ise her şarkıdan bir ip ucu bulduğumuzu söyleyebiliriz. Klibin sonundaki telefon sahnesinde ise EP’nin sonuna gönderme yapılıyor.

Kartpostal, EP’nin ve klibin anlaşılması açısından şarkıların sırayla dinlenmesini de bir parantez içinde söylüyor bizlere. 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Aysberg’den Yeni Single: “Özgür Yaşa”

Aysberg “Özgür Yaşa” adını verdikleri yeni şarkılarını tüm dijital platformlarda yayınladı. Söz, müziği ve düzenlemesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir