Kaleiçi’nden Metal Müzik Sesleri Yükseliyor!

Antalya’nın metal müzik grupları The Rockbar’da dinleyicileriyle buluştu.

Geçtiğimiz hafta sonu Akdeniz Üniversitesi Rock Topluluğunun desteğiyle birlikte, ikincisi düzenlenen “Metal Gecesi” etkinliği Revenant Prophet ve Angona’nın katılımlarıyla gerçekleşti. Kaleiçi The Rockbar’da gerçekleşen etkinlik Antalyadaki Metal Müzik dinleyicisine unutulmaz bir gece yaşattı.

Metal Gecesi’nde, sahnede ön grup olarak Revenant Prophet yer aldı. Grup, dinleyicilerine tüm zamanların efsaneleşmiş metal parçalarını çaldılar. Seyircilerinde sevdikleri parçalara grupla birlikte eşlik etmesiyle birlikte geceye enerjisi yüksek bir başlangıç yaptılar.

Revenant Prophet’in ardından gecede sahneye Angona çıktı. Geçtiğimiz günlerde 10. Yıl albümleri “10thAnniversary”yı yayımlayan grup konserde kendi şarkılarının yanı sıra 80’lerin ve 90’ların efsaneleşmiş grupları Bodom, Kreator, Testament ve Pantera’nın parçalarını çaldılar. Antalyalı Metal Müzik dinleyicisinin yanı sıra bir çok turistinde katıldığı gecede iki grupta sahne performanslarıyla seyirciden tam not aldılar.

Angona grubun solisti Utku Arslan; Antalyalı Metal dinleyicilerinin konserlere ilgisinin her etkinlikte daha da arttığını ve bu gibi konserlerin devam edeceğini söyledi.

Gecenin sonunda ise dinleyicileri ile fotoğraf çekiminde bulunan grup, gelen herkese teşekkür ederek geceyi sonlandırdı.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gökmen Devrimci’den İlk Single: “Katiller”

Gökmen Devrimci, “Katiller” isimli ilk teklisini yayınladı! Protest bir rock/metal şarkıyla ilk teklisini yayınlayan Gökmen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: