İstanbullu Rock Grubu Baba Sad Yeni Teklisini Yayınladı: Kendin Ol

Tamar Records etiketi ile yayınlanan yeni BABA SAD parçası Kendin Ol, GRGDN Müzik iş birliği ile dinleyicilerin beğenisine sunuldu. Grubun, çiğ ve derin diyerek tanımayabileceğimiz yeni şarkısı, sizleri bir yolculuğa davet ediyor.

Yeni tekliden Mevlan ve Nirvana esintileri aldığımızı söylesek yalan olmaz. Kendin Ol, sizleri derin bir yolculuğa çıkaracak. Dinamik ve güçlü ritim sekansına eşlik eden vokal ve gitar ile bu yolculuk davetine kayıtsız kalamayacaksınız.

İlk teklilerinde Yağız Nevzat İpek, Dehan Kılınçarslan’ın imzasını taşıyan Kutu’ya, Yağmur Akın Karagöz tarafından da bir video klip hazırlanmıştı. Bir süre sessiz kalan grup yanlarına Can Tunaboylu’yu da alarak kendinden daha da emin bir imaj çiziyorlar. Kendin yap kültürü benimseyen grup, kayıtları kendileri yaptığı gibi Kendin Ol’un prodüksiyonunu da tamamen kendileri üstlenmiş.

Daha oturaklı ve derin soundları ile BABA SAD, gelecek vaat eden gruplar arasına şimdiden girmeyi başardı. Gelecek yayınlarını ise iple çekiyoruz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: