İlker Pehriz’den Yeni Single: Şimdi Hayallerdesin!

2013 yılında yayınladığı ilk stüdyo albümü “Bizim Odamız” ile büyük beğeni toplayan İlker Pehriz, 6 şarkıdan oluşan albümünde ki bütün şarkılarını kliplendirmişti. Bunların yanı sıra aynı zamanda birçok barda hem grubuyla hem de akustik olarak sahne alan İlker Pehriz, 4 senelik bir aranın ardından yeni single çalışması “Şimdi Hayallerdesin“i 10 Kasım itibariyle yayınladı.

90’ların sevilen grubu Cemali‘nin şarkısı olan Şimdi Hayallerdesin’in sözü ve müziği Cemali imzası taşıyor. Mastering işlemleri Sg Audio Studio (USA), mix ve aranjesi ise Alen Konakoğlu tarafından yapılan şarkıda, Yaylılar’da İstanbul Strings, Klavye’de Vahagn Stepanyan, Gitar’da Ozan Doğan Ariz ve Alen Konakoğlu, Bas Gitar ve Davul’da ise Alen Konakoğlu sanatçıya eşlik etti.

23417138 193594717853368 8503991098111164416 n - İlker Pehriz'den Yeni Single: Şimdi Hayallerdesin!

Yeni single çalışması Şimdi Hayallerdesin hakkında ki düşüncelerini dile getiren İlker Pehriz şunları söyledi.

90’lı yıllara damga vuran Cemali grubunun bu harika şarkısını seslendirmek benim için harika bir duygu. Bana güvenip şarkılarını bana emanet eden Cem ve Ali üstata saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Fotoğraf ve kapak Tasarımı Deniz Enül tarafından yapılan Şimdi Hayallerdesin, Arpej Yapım etiketiyle yayınlandı. Şimdilik sadece Apple Music üzerinden ulaşabileceğiniz Şimdi Hayallerdesin 17 Kasım‘da tüm dijital platformlarda ki yerini alacak.

iTunes - İlker Pehriz'den Yeni Single: Şimdi Hayallerdesin!

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: