İlker Pehriz Yeni Şarkısı Büyüyoruz’u Yayınladı!

2013 yılında yayınladığı ilk stüdyo albümü “Bizim Odamız” ile büyük beğeni toplayan İlker Pehriz, 6 şarkıdan oluşan albümündeki bütün şarkılarını kliplendirmişti. Bunların yanı sıra aynı zamanda birçok barda hem grubuyla hem de akustik olarak sahne alan İlker Pehriz, 4 senelik bir aranın ardından 2017 yılında single çalışması “Şimdi Hayallerdesin“i yayınlamıştı.

3 senelik bir aradan sonra 22 Mayıs‘ta yeni single çalışması olan “Büyüyoruz“u klibiyle birlikte yayınlayan sanatçı; “Büyüyoruz, çocukluğuma, çocukluğumdaki o saf duygulara dönüşün şarkısı.” ifadelerini kullandı.

Sözü ve müziği İlker Pehriz imzası taşıyan şarkının düzenlemesi ve mix mastering işlemleri de İlker Pehriz imzası taşıyor. Evindeki stüdyosunda şarkısını kaydeden İlker Pehriz, şarkıdaki tüm enstrümanları da kendisi çaldı. Tüm dijital platformlardan ulaşabileceğiniz şarkının, sanatçının kendi yönetmenliğinde çektiği klibini de aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com/link

Diğer Haberler

Pitch Black Process “Sır”ı “Patern” ile Tamamladı!

Son dönemde ülkemizde başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Pitch Black Process, “Sır” adlı EP’lerini bugün yayınladıkları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: